Menu Zamknij

Derki

Derki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego jeźdźca. Służą do ochrony konia przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i przed wiatrem. Nasz sklep oferuje szeroki wybór derek, które zapewnią koniowi komfort i ochronę. W naszej ofercie znajdziecie derki z różnych materiałów, takich jak: polar, flanela, tkanina techniczna i syntetyczna. Każdy z nich cechuje się innymi właściwościami, dlatego warto wybrać odpowiedni, który spełni Wasze oczekiwania. Nasze derki są również dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy jeździec może wybrać odpowiedni dla swojego konia. Ponadto, oferujemy derki z dodatkowymi elementami, co zapewni jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Derki polarowe są ciepłe i miłe w dotyku, co sprawia, że konie czują się w nich bardzo komfortowo. Ze względu na swoje właściwości świetnie się sprawdzają po treningu, kiedy chcemy osuszyć konia oraz zrelaksować mięśnie i nie doprowadzić do ich nagłego schłodzenia. Flanelowe derki są przewiewne i przyjemne w dotyku, dlatego świetnie sprawdzą się podczas cieplejszych dni. Tkanina syntetyczna jest trwała i wodoodporna, co jest szczególnie ważne w deszczowe dni. Siatkowe są przewiewne i chronią konia w okresie letnim przed ukąszeniami owadów.

W Stiplu znajdziesz też derki, które mają różne zastosowania. M.in. do karuzeli, treningowe, przeciwdeszczowe, stajenne, magnetyczne, osuszające, czy transportowe. Wśród producentów w ofercie znajdziesz m.in. Torpol, Busse, Masters, czy York.

Showing 1–12 of 86 results