tre ponti

Tre Ponti to włoski producent akcesoriów dla zwierząt domowych. W ofercie znajdują się szelki i smycze dla psów oraz kotów. Firma swój sukces na rynku zawdzięcza wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym cyklom produkcyjnym. Wszystkie produkty Tre Ponti są projektowane i w pełni ręcznie wykonywane we Włoszech.

Firma inwestuje w doskonałych pracowników, najnowsze urządzenia oraz doskonałej jakości surowce. Dzięki temu stworzono szeroki wachlarz produktów, w pełni odpowiadających potrzebom naszych czworonogów.

Wysoko wykwalifikowany personel poświęca uwagę na każde pojedyncze szwy. Szelki podlegają ścisłej kontroli jakości, podwójnie kontrolowana i testowana jest cała produkcja.

Jakość Tre Ponti opiera się na najlepszych materiałach oraz perfekcyjnych w swym rzemiośle krawieckim pracownikach.

Tre Ponti prowadzi bieżące badania i testuje swoje produkty na specjalnych urządzeniach sprawdzających odporność szelek. Przy opracowywaniu każdego nowego produktu chce sprostać specyficznym wymaganiom swoich ukochanych czworonożnych klientów.

Innowacyjna konstrukcja szelek Easy Fit wykonanych z bardzo lekkich materiałów ułatwia zakładanie. Wygodne szelki zakłada się na przednie łapy i zapinane na karku. Dzięki temu, to produkt szczególnie lubiany przez psy z wrażliwymi uszami oraz te, które nie lubią wkładać szelek przez głowę. Ponadto, Easy Fit mają właściwości wodoodporne i antyalergiczne.

Dzięki znakomitemu materiałowi szelki nie chłoną zapachów i nie brudzą się, a większość z nich ma wszyte dodatki odblaskowe. Doskonałe dla psów z długą sierścią, ponieważ nie wycierają, nie łamią, i nie filcują włosa.

Showing 1–9 of 47 results