sprayfo

Asortyment Sprayfo obejmuje produkty specjalnie opracowane, aby promować doskonały wzrost i zdrowie na każdym etapie życia cielęcia. Obejmuje to wybór preparatów mlekozastępczych dla cieląt, mieszanek paszowych dla cieląt oraz szereg produktów zdrowotnych dla cieląt. Wszystko to w celu utrzymania optymalnego zdrowia i rozwoju nawet w trudnych sytuacjach.

Pierwsze miesiące życia cielęcia są kluczowe w hodowli wysokowydajnej krowy mlecznej. To okres, który stawia przed hodowcami bydła mlecznego kilka wyzwań. Nauka jest kluczowym czynnikiem rozwoju produktów i usług Sprayfo, które pomagają rolnikom radzić sobie z tymi wyzwaniami.

Sprayfo to marka oferująca najwyższej jakości rozwiązania w zakresie odchowu cieląt. Bazując na badaniach naukowych pochodzących z programów Life Start Science, produkty i usługi Sprayfo gwarantują cielętom najlepszy możliwy start w życie.

Sprayfo to oparta na nauce marka oferująca najwyższej jakości rozwiązania do odchowu cieląt, jagniąt, koźląt i źrebiąt. Te preparaty mlekozastępcze, startery paszowe dla cieląt, produkty i usługi w zakresie zdrowia zwierząt zapewniają młodym zwierzętom najlepszy start w życiu. Stale poprawiają ich zdrowie i dobrostan, zapewniając doskonałą wydajność. Sprayfo wspiera hodowców bydła wołowego i mlecznego w rozwijaniu naprawdę dochodowych i zrównoważonych przedsiębiorstw.

Proces mieszania, pasteryzacji, homogenizacji i suszenia rozpyłowego jest dostosowany do żywienia młodych zwierząt. W rezultacie preparaty mlekozastępcze dla cieląt mają doskonałą konsystencję. Wyróżniają się także stabilnością, rozpuszczalnością i strawnością. Przy opracowywaniu i testowaniu marka współpracuje z naukowcami, lekarzami weterynarii, producentami pasz, dystrybutorami. A także hodowcami bydła mlecznego i wołowiny z całego świata.

Showing the single result