silveco

Marka SILVECO to seria specjalistycznych produktów opartych na nanocząsteczkach srebra. Dzięki właściwościom tego pierwiastka powstały preparaty, które wspierają hodowców w codziennej walce z drobnoustrojami. Produkty tej linii można podzielić na trzy grupy w następujących obszarach:

  • dezynfekcja
  • korekta
  • higiena

Wszechstronność działania srebra przekłada się na różnorodność zastosowań naszych preparatów. Szereg produktów znajduje zastosowanie w obszarze higieny zwierząt domowych i futerkowych, a także ogólnej dezynfekcji powierzchni. SILVECO to także linia specjalistycznych preparatów dla koni.

SILVECO Horse to profesjonalna linia preparatów dla koni, oparta na aktywnych formach srebra i jego działaniu przeciwbakteryjnym. Stanowi kompleksowe rozwiązanie, wspierające zabiegi lecznicze i regeneracyjne, związane z problemami skórnymi. Innowacyjność tych preparatów polega na zastosowaniu specjalnie opracowanej formuły opartej o aktywne formy srebra.

Produkty SILVECO Horse wykazują wysoką skuteczność zarówno w przypadku ran świeżych, jak i trudno gojących się. Sposób aplikacji pozwala na stosowanie produktów w trudno dostępnych miejscach bez konieczności stosowania opatrunków.

Showing all 7 results