agrobs

Zdrowe, gatunkowe, naturalne - słowa, które opisują AGROBS. Firma ta doskonale wie, że koń to znacznie więcej niż tylko zwierzę domowe. To członek rodziny, przyjaciel, towarzysz. Jego zdrowie to nasza odpowiedzialność. Dlatego AGROBS z największą starannością poświęca się opracowywaniu i produkcji najlepszej paszy. Pasze podstawowe i uzupełniające wytworzone są z traw łąkowych i ziół pogórza bawarskiego.

Wierny tradycjom rolniczym AGROBS ufa bioróżnorodności bawarskiego pogórza alpejskiego. Świadomie rezygnuje z traw o wysokiej wydajności.

Zdrowa i naturalna pasza wysokiej jakości, idzie w zgodzie z systemem ekologicznym. Zapewnia idealny metabolizm i wspomaga trawienie.

To koncepcja żywienia opartego na naturze oraz wysokiej koncentracji pierwiastków śladowych i smakołyków. AGROBS stanowi idealną, odpowiednią dla gatunku paszę dla roślinożerców.

Wysokiej jakości pasze objętościowe to podstawa zdrowego żywienia koni. Produkty, takie jak PreAlpin: Wiesencobs, Wiesenflakes, Senior, Aspero i Compact, zawierają ponad 60 różnych traw i ziół. To sprawia, że ich produkty są tak wyjątkowe.

Agrobs od dawna współpracuje z farmami zlokalizowanymi u podnóża Alp. Produkuje najlepszą paszę dla koni, jaką tylko może zaoferować ten region. Firma szczyci się tym, że zapewnia koniom i kucykom optymalną i odpowiednią dla gatunku karmę.

Showing 1–9 of 15 results